Standard Post

Przeprowadzki Szwajcaria Polska (każde miejsce)

Przeprowadzka dla każdego to spory stres i duża niewiadoma, a przede wszystkim wybór firmy przeprowadzkowej na odpowiednim poziomie profesjonalizmu. Dlatego też zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek ze Szwajcarii do Polski i z Polski do Szwajcarii. Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz firm. Aby dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb podzieliliśmy naszą ofertę dla Państwa na kilka opcji:

  • SAMOCHÓD Z KIEROWCĄ

  • Jest to usługa najczęściej zamawiana przez klientów do realizacji przeprowadzek na terenie Polski. Samochód prowadzony jest przez wykwalifikowanego kierowcę, który pomaga zabezpieczyć rzeczy na samochodzie. Zamawiający sam zajmuje się załadunkiem rzeczy. Przy niewielkiej dopłacie kierowca może pomóc nosić Państwa mienie.
  • SAMOCHÓD+OSOBY DO NOSZENIA

  • Przy tej opcji nasi pracownicy zajmą się załadunkiem i rozładunkiem. Zamawiający jest zobowiązany zabezpieczyć mienie do transportu.
  • SAMOCHÓD+OSOBY DO NOSZENIA+PAKOWANIE

  • Jest to usługa kompleksowa. Nasi pracownicy zajmą się zapakowaniem rzeczy do kartonów i innych opakowań, następnie załadunkiem i rozładunkiem.
  • Wszystkie koszty przeprowadzki są ustalone z góry, nie mamy żadnych ukrytych opłat.Zaufaj nam a my zajmiemy się resztą.

Pakowanie w kartony oraz zabezpieczenie mienia folią - opłata dodatkowa, do ustalenia podczas wyceny indywidulanie.

Prosimy o powiadomienie nas o terminie przeprowadzki w terminie ok 1-2 tygodnie przed planowanym dniem załadunku mienia.

Na każdy transport podpisujemy umowę, która gwarantuje Państwu terminowy załadunek i rozładunek, a także ubezpieczenie Państwa własności na cały czas transportu.Na życzenie wystawiamy faktury VAT, także faktury VAT EU.

Podczas realizacji każdej przeprowadzki, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa, terminowości i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Ze względu na złożoność przedsięwzięcia jakim jest każda przeprowadzka, usługę wyceniamy indywidualnie. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ PO BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!

Zasięg: Polska, Szwajcaria, Bern, Zurych, Luzern, St Gallen, Basel, Winterthur, Biel, Geneve, Lugano, Spiez, Fribourg, Montreux, Davos, Baden, Schaffhausen, Lorrach, Frauenfeldi wiele innych, nawet najmniejszych miejscowości.